чОрные-пречОрные бушлаты

Nothing personal.


Previous Entry Share Next Entry
Відкритий лист Януковичу
derschwarzetod
Originally posted by bilozerska at Відкритий лист Януковичу
(По-русски читать тут)
Френд Андрій Чмєль uawarrior_south просить мене опублікувати його відкритий лист Президенту Януковичу з приводу захоплення українських церков Московським патріархатом.
Андрій перебільшує мої можливості. Попередній Президент мене іноді читав. Теперішній - не думаю. Але прохання виконую.


До Президента України Віктора Федоровича Януковича
відкрите звернення


Шановний пане Президент – написати вам цього листа змусили мене останні події, пов’язані з храмами Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Не маючи честі знати Вас особисто, тим не менше заочно ми маємо трохи спільного.
І я міг би вручити Вам це звернення на Афоні, в тому монастирі, де Ви регулярно буваєте. Разом з тим – не бажаючи втручатися у Ваше духовне життя – мушу писати цього листа у такій формі.

І я ціную Вашу щиру увагу до вищого життя, але на жаль, Ваші колеги не мають такої настанови щодо мого духовного шляху.

Текст листа повністю )

Що відбувається зараз – нас, вірних УПЦ КП заганяють в політичну опозицію. Ми не політики – але зловмисні атаки на наші храми змушують нас йти на співпрацю і єднатися з Вашими політичними опонентами.

Наголошую, пане Президент – Ваші колеги нас, як суспільну організацію, заганяють в політичну діяльність, в політичну опозицію, яка не властива Церкві.

Всі наші храми, які зараз викрадають діячі РПЦ за підтримки міліції – вони збудовані на кошти українських вірних. Ми не крали і не крадемо кошти з державного бюджету на будівництво – на відміну від деяких іноземних конфесій. І ми не можемо собі дозволити, щоби наші пожертви були викрадені людьми, які плутають церковну касу з державним бюджетом.

Текст листа повністю )

Я не проти російської національної єдності – але навіщо вони обманюють людей – РПЦ в Україні повинна називатися так само як і в Росії. Та вони обманюють українців умисно, щоби обманом зробити з нас росіян.

Хрест їм потрібен не як знаряддя спасіння.

Вони розпинають Україну на хресті, пане Президент!

Вони прагнуть повністю знищити українців як окрему націю – і в цій ганебній меті вживають Святого Хреста. Вони оголосили війну не ченцю Філарету (Денисенко), не автору цього листу Чмєлю А.В. Ні!

Вони оголосили війну Богу в серцях українців!
Вони оголосили війну Україні як такій.


Текст листа повністю )

Пане Президент!

Маю до Вас щире прохання – подумайте, що хочете робити і в яких справах Ви прагнете бути спільником. Просто озвучте своє чесне бачення нашої Церкви – ми для Вас особисто – вороги?

Просто скажіть в прямому ефірі, як Ви нас трактуєте, бо якщо ми вже вороги, – то ми, вільні українські православні християни, маємо право це знати.

Знаю Вас як практикуючого християнина, тому сподіваюся бути почутим.
Міг Вам цього листа вручити особисто – даруйте мені цю форму звернення – вдруге Вас не турбуватиму.

З повагою,
Андрій Чмєль
Бакалавр богослів’я УПЦ КП

28.12.2010


?

Log in

No account? Create an account